Kalkulator nadpłat frankowych

Jesteśmy jedną z nielicznych kancelarii w Polsce, która stworzyła własne narzędzie do wyliczania nadpłat rat kredytów frankowych.

Przedstawienie w sądzie dokładnych wyliczeń roszczeń, wykonanych za pomocą profesjonalnego narzędzia, jest dużym atutem w procesie z bankiem.

Brak takich wyliczeń powoduje natomiast, że tak naprawdę nie wiadomo w ogóle do jakiego sądu (rejonowego czy okręgowego) oraz z jakimi roszczeniami występować. Niedokładne lub błędne wyliczenie roszczeń może też prowadzić do nieprawidłowego sformułowania żądań pozwu, co w efekcie może skutkować oddaleniem powództwa.

Kalkulator, w wersji on-line, umożliwia samodzielne, bezpłatne i anonimowe wykonanie podstawowych obliczeń, które pokazują jak szacunkowo wyglądałaby Twoja sytuacja w przypadku ‚odfrankowania’ kredytu albo unieważnienia całej umowy kredytowej. Możesz zatem zorientować się, bez potrzeby kontaktu z Kancelarią, jakie potencjalnie korzyści przyniosłoby skierowanie sprawy do sądu.

Wyliczenia faktycznych kwot roszczeń wykonujemy już natomiast na pełnej wersji kalkulatora, na podstawie dostarczonych nam zaświadczeń bankowych. Wszyscy nasi klienci, w ramach wynagrodzenia za prowadzenie sprawy, otrzymują kompletne wyliczenia swoich roszczeń, które stanowią załącznik do pozwu.

Aby wykonać orientacyjne obliczenia, przejdź do strony kalkulatora, klikając w poniższy link: