O mnie

Jestem radcą prawnym specjalizującym się w szeroko pojętym prawie gospodarczym, w szczególności prawie cywilnym, handlowym, prawie spółek i zamówień publicznych. Posiadam bogate doświadczenie w bieżącej obsłudze prawnej spółek o różnych profilach działalności, w szczególności budowlanym i deweloperskim oraz obsłudze konkretnych inwestycji budowlanych a także w prowadzeniu procesów sądowych w sprawach gospodarczych oraz typowo cywilnych. Aktualnie koncentruję swoją działalność zawodową na sprawach kredytów frankowych.

Jestem pomysłodawcą narzędzia służącego do obliczania nadpłat rat kredytów frankowych

3 lata praktyki w sądzie

 15 lat doświadczenia na rynku

Świadczę usługi prawne od 2007 roku, podejmując się z powodzeniem wielu spraw nietypowych i precedensowych

(np. polisolokaty, sprawy frankowe CHF)

 

 


W latach 2006-2010 współpracowałem z Kancelarią Głuchowski Siemiątkowski Zwara w Sopocie, gdzie między innymi, brałem udział w licznych audytach typu due diligence przedsiębiorstw i nieruchomości oraz uczestniczyłem w wielu transakcjach typu M&A, w tym w 2008 r. w największej transakcji na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce (nabycie nieruchomości należących do TP S.A. - Twarda Tower, Obrzeżna, Moniuszki przez SPV kontrolowany przez zagraniczny fundusz inwestycyjny - wartość transakcji powyżej 500 mln zł).

Następnie, w latach 2011-2016 współpracowałem z Kancelarią Burzak & Okoń i Wspólnicy w Gdyni, gdzie odpowiadałem, między innymi, za kompleksowe doradztwo i nadzorowanie transakcji typu M&A dla klientów polskich i zagranicznych, oraz bieżącą obsługę prawną kluczowych klientów, w tym wiodącego dewelopera w Trójmieście – Grupy Inwestycyjnej HOSSA S.A. w Gdyni.


Zapraszam do współpracy.